Obchodní podmínky

Poštovné a zasílání zboží

Výtvarné materiály zasíláme podle skladových možností cca. do pěti pracovních dnů. Pokud je zboží momentálně vyprodáno, informujeme Vás e-mailem nebo telefonicky o dodacích lhůtách nebo společně s Vámi konzultujeme náhradní řešení. Možný je také osobní odběr v provozovně  U Červeného kostela 44/37, 415 01  Teplice, Trnovany

Způsob expedice a formu úhrady zboží si sami zvolíte v nákupním koši při zakončování objednávky.

Neúčtujeme poštovné při objednávce nad 2.000,- Kč.   

V okrese Teplic nabízíme osobní  rozvoz za  poplatek 50,-Kč, do konce  roku  2015 bez limitu odběru.

Minimální odběr

Upozorňujeme zákazníky, že minimální objednávka zboží pro  odeslání musí dosáhnout částky 250,- Kč. Osobní odběr je bez  omezení. Děkujeme za pochopení.

1. Česká pošta

Českou poštou posíláme pouze menší zásilky do max. 5 kg a velikosti všech 3 stran zásilky max. do 2 m.
Platba předem na účet je 85,- Kč a dobírka 120,- Kč.
Využijte akčních nabídek na slevy poštovného při platbě předem na účet.

2. GEIS, PPL – kurýrní služba

Doporučený nebo dobírkový balík expedujeme zásilkovou službou Geis. Doručení následující pracovní den od expedice domů nebo do zaměstnání. Výhody: rychlost , spolehlivost a pohodlí. Platba předem na účet je 85,- Kč a dobírka 120,- Kč. Dobírku hradíte přímo přepravci.

3. Platba předem na účet

Balíky zasíláme po provedení platby na náš účet. Pro urychlení můžete zaslat kopii provedeného bankovního převodu na e-mail:
info@kreativnisvet-atrakce.cz

Upozornění Číslo účtu není na webových stránkách k dispozici. Zasíláme ho zákazníkům po objednání zboží na předfakturu. Stanovíme poštovné, kontrolujeme objednávku a pokud je vše v pořádku, referent zákaznického servisu Vám pošle potřebné údaje – číslo účtu i variabilní symbol, abychom mohli Vaši platbu správně identifikovat.

4. Faktura

Platba fakturou je možná pouze pro školská zařízení a státní organizace. Nutné je školy nebo státního zařízení a zaslání objednávky se správnými fakturačními údaji. Neúčtujeme poštovné při objednávce nad 3.000,- Kč.
Zboží na fakturu nezasíláme firmám ani soukromým osobám.

5. GEIS dobírka na Slovensko

Cena poštovného balíkových přepravců je 390,- Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *