zábavné atrakce, firemní akce, kreativní programy, malování na obličej

Kreativní  svět- vše  pro Vaše  akce !

Pořádáte firemní akci, den otevřených dveří, dětský den, rodinou oslavu? Potřebujete doplnit zábavný nebo kulturní program ? Zajistit zábavné atrakce, kreativní programy, malování na obličej? Neváhejte nás kontaktovat.

 • úspěšně působíme na českém trhu od roku 2005, zajišťuje zábavné programy na klíč, firemní a společenské akce. Nedílnou součástí nabídky je také zajištění technického zázemí, známé osobnosti a mnoho dalšího.
 • Disponujeme vlastním fondem zábavných atrakcí a kreativních programů, který neustále rozšiřujeme na základě Vaší poptávky. Zábavné atrakce slouží jako doplněk, případně oživení zábavných akcí, lze je využít k organizaci soutěží.
 • Klademe důraz na kvalitu materiálu i obsluhy, v případě potřeby spolupracujeme jen s ověřenými subdodavateli.
 • Samozřejmostí je zajištění kompletního servisu včetně zajištění uměleckých vystoupení, techniky, cateringu a dalších doplňujících služeb.
 • Rozsah nabídky služeb stále rozšiřujeme na základě Vašich podnětů a zakládáme si na průběžném zkvalitňování spolupráce a rozsahu plnění.
 • Rádi pro Vás nezávazně připravíme návrh vhodných aktivit pro Vaši akci do interiéru i exteriéru .

  ATRAKCE  A PROGRAMY

  kreativní svět-malování na textil
  malování na textil
  rodeo býk malá zába´vná atrakce pro firemní akce a dětské dny
  atrakce – rodeo býk
  kreativní program - malovani na textil- trička
  kreativní program- malování na textil
  atrakce- aerotrim
  atrakce – aerotrim

  PRODUKCE A SUPPORT

  Kreativní svět

  Obecně lze říci, že cílem téměř všech akcí je zprostředkovat účastníkům nějaký zážitek. Charakter zážitku může být rozdílný – netradiční, ohromující, nenáročný apod., společným jmenovatelem je ale přívlastek příjemný. Proto jsme pro Vás připravili některé doprovodné programy, které rozvíjejí původní úspěšnou aktivitu facepainting ještě dále – k vlastní tvorbě upomínkových předmětů dětmi i dospělými. Účastník si vlastní výrobek odnese s sebou domů a získá tak unikátní drobnost evokující zpětně zážitky z akce.

  kreativní a beauty programy
  doprovodný program a zábavnou atrakcí na firemní akci je kreativní program s názvem, výroba bižuterie

  Mezi naše hlavní aktivity v oblasti kreativních programů patří:

  Bližší informace se skrývají pod jednotlivými odkazy.

  Beauty programy

  kreativní a beauty programy
  doprovodný program a zábavnou atrakcí na firemní akci je kreativní program- kosmetička na firemní akci

  Drtivá většina zábavných atrakcí předpokládá určitý fyzický výkon a je určena pro děti či mužskou část populace. Připravili jsme tedy specifický prostor pro ženy, zaměřený na oblasti, které jsou jim vlastní. Poradenská činnost je doplněna praktickou péčí v rozsahu umožněném prostředím konání akce.

  • Kosmetička
  • Masér
  • Kadeřnice
  • Vizážistka
  • Astroložka
  Všechny aktivity zajišťujeme včetně technického zázemí z vlastních zdrojů, tj. promostánky, stoly, židle, prodlužovací kabely, nezbytná zásoba vody ad.

Zobrazen 1. – 16. z 419 výsledků

Zobrazen 1. – 16. z 419 výsledků